הטלווזיה היא כנראה המדיום החזק ביותר מאז התפתחות האלף-בית, הטלווזיה יודעת לשמור על תשומת הלב של הצופים לאורך זמן ולהעביר מסרים מורכבים. העשור האחרון הנגיש את המדיה הזאת לכל, מה שהיה נחלתם הבלעדית של של תאגידים, היום נגיש לכל ילד, כעת המגבלה היחידה שעוצרת אותכם מליצור סרט היא הדמיון שלכם. אז למה שלא תיקחו את הקהל שלכם למקומות שהם צריכים להיות בהם, הראו להם את מה שהם צריכים לראות, הסבירו וסחפו אותם כאילו היו ממש כאן אתכם.

תהליך הפקת הוידאו

השלב הראשון בהפקה של סרט היא הבנה של המסרים אותם אנו מעוניינים להעביר והאמצאים העומדים לרשותנו לעשות זאת. יתכן שנבחר לערוך ראיון, להפיק אנמציה, להסריט בלוקישאן (איזור בעל משמעות) או לשלב בין מרכיבים אלו ואחרים. במקרים אחרים יתכן כי יש משמעות לתזמון, אז ניתן לערוך שידור חי לדגומא. מגוון האפשריות הוא עצום, גם אם תקציב מוגבל (ולעתים גם ללא תקציב בכלל).

ברגע שאנו מסיימים את תכנון ההפקה, אנו בוחרים תאריך וסוגרים צוות, להפקה באיכות שידור זקוקים לצוות של בין 1-3 אנשי מקצוע (צלם, סאונד-מן, תאורן). אך העבודה אינה מסתיימת עם הצילומים, ולאחריהם מתחיל שלב הפוסט (Post Production) הכולל את: הערכיה, איזון הסאנד, הוספת אפקטים וכתוביות, שלב זה לוקח בין יום לשלושה ימי עבודה.

כעת שיש לנו את הסרט ביד אנו צריכים להחליט לאן מעלים אותו ואיך מפיצים אותו על מנת לייצר את החשיפה המקסימלית עבור הקהל הרלוונטי ביותר, ולא פחות חשוב כיצד אנו מודדים את ההחזר על ההשקעה שלנו ROI  (צפיות, תגובות, ליידים, מכירות וכו׳). גם כאן מגוון האפשריות יכול להיות מבלבל, אפשר לעלות אותו ל YouTube שהיא ללא עוררין הפלטפורמה החזקה והנפוצה ביותר, אך גם משדרת עממיות, ניתן לבחור ב Vimeo המאפשרת יותר שליטה בסרט ונחשבת למעוז הקהילה היצירתית או אולי ללכת לכיוון Wistia אם אנחנו רוצים להפיץ את הסרטון בצורה מסחרית וחשוב לנו לדעת מי מהלקוחות שלנו צפה (עד איפה וכמה פעמים)…ברמת הפרט, כלומר יוסי כהן וארונטיקס צפה בסרטון אתמול עד דקה 2:15, כלי עוצמית בשיווק.

הערוץ הדיגיטלית מתפתחים בקצב שקשה להבין, כל שבוע עולה לאוויר שירות חדש אותו אתם  יכולים למנף לטובותכם, הערך אותו אנו מביאים הוא הצגת התמונה המלאה לפני שלוחצים על כפתור ההסרטה.

אתם מוזמנים לצפות בחלק מהפרויקטים שלנו: