דיגיטל זה חלק מהחיים של כולנו, אנחנו מבינים שכל ארגון צריך אתר אינטרנט, שחשוב להיות נוכחים בפייסבוק וברשתות חברתיות. אבל לא מעט איתנו מרגשים שיש שם, באינטרנט, עוד משהו שיכול לקדם אתנו טוב יותר, שאנחנו יכולים לעשות נכון יותר ושיכול להיות שאנחנו לא ממש ממצאים עד הסוף הפוטנציאל של המדיום החדש הזה.

ברוכים הבאים לדיגיטל גשטלט (DG) שירות יעוץ, ליווי ויצירה במדיום הדיגיטלי. המקום בו אני חוקר, מנסה וחולק רעיונות בנושא שימוש חכם בכלים דיגיטליים. המטרה היא לחבר בין ידע אקדמאי ומתודוגלויות של סטראט-אפים לבין ארגונים חיים, כאלה שמחפשים פתרונות אמיתיים שאפשר ליישם כאן ועכשיו. גישת DG היא לזקק את “לב העשייה” (Core activity) של הארגון ולבחון כיצד כלים דיגיטליים (אתר, רשתות חברתיות,מובייל וכו’) יכולים להעצים וייעל את עשייה.

עם ניסיון של מעלה מחמש עשרה שנה של תכנון ופיתוח פרויקטים דיגיטליים בארגונים ובחברות, שני תארים בתקשרות וחיבור 24/6 לרשת, אני מנסה לשאול את השאלות הנכונות, לעלות כיוונים ולהציע פתרונות מתקדמים, יישימים וכלכליים.

כמובן שאם מה שאתם קוראים רלוונטי עבור הארגון שלכם ואתם רוצים לבחון איך ליישם אותו אצלכם, אשמח לעמוד לרשותכם בתחומים הבאים:

– פיתוח אסטרטגיה דיגיטלית.
– יעוץ ולווי להקמת אתר.
– תכנון והפקה של תכנים.
– בניית קהילה.
– מיתוג ומיצוב ברשת.

גם אם אתם לא בטוחים מה אתם צריכים, אני כאן לרשותכם לשוחח ולחושב איך לקחת אותכם ו/או את הארגון לרמה הבאה,

המשך יום פורה,
תומר מרשל
Digital Gestalt